ثبت فردا

نام‎ها‏یی که اختصاص به تشکیلات دولتی دارند یا نام‎ها‏ی اختصاری متعلق به دولت از قبیل رجا، ناجا و … ممنوع می‏باشد. ۶- دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره. ۷- دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره. 2) دو جلد اساس نامه‌ي شرکت و امضاء ذيل تمام صفحات آن توسط کليه‌ي سهامداران.

  • از جمله کارهایی که پس از ثبت شرکت باید انجام دهید، معرفی شرکت خود به سازمان امور مالیاتی و دارایی (ترسناک ترین قسمتی که خیلی ها به آن فکر می کنند) و پلمپ دفاتر مالیاتی تان به طور سالانه می باشد.
  • برای مدیر عامل شرکت بازرگانی بودن لازم است که حتما دیپلم به بالا باشند و همچنین از لحاظ سنی نباید از ۲۳ سال کمتر داشته باشند، کمترین میزان سرمایه که باید نقدا پرداخت شود ۳۵% است و نکته ی آخر هم این است که کمترین میزان سرمایه شرکت های بازرگانی باید معاذل مبلغ یکصد هزار تومان باشد.
  • ، ثبت اینترنتی شرکت، شرایط ثبت شرکت، مدارک ثبت شرکت و استعلام ثبت شرکت خواهیم پرداخت .
  • از دیگر مراحل ثبت شرکت این است که لازم است نام شرکت و کسب و کار، مدت زمان فعالیت در شرکت، آدرس شرکت، میزان سرمایه اولیه مورد نظر شرکت با توجه به ثبت انواع شرکت ها و نام هر یک از شرکا تکمیل گردد و ثبت شود.

مضوع فعالیت بسته به اساسنامه تعیین می شودو هر موضوعی که در نظر داشته باشید قابل انتخاب است. می شود لطفا در مورد اینکه میزان مالیات یک شرکت چند درصد است و چگونه حساب می شود توضیح دهید. اینکه در چه حوزه ای فعالیت نمایید کاملا بستگی به خودتان دارد که می بایست خود آن را انتخاب نمایید. بنده موسسه کاریابی با مجوز از وازرت تعاون کار و رفاه اجتماعی دارم .یک شریک دارم و میخواهم شرکتی به ثبت برسانم و شریکم را بعنوان مدیر عامل معرفی کنم . به طور کلی در آلمان برای شرکت های کوچک و خانوادگی کاربرد دارد. شرکت تضامنی شرکتی است که اگر بدهی ایجاد شود و دارایی شرکت کافی نباشد هر شریک به اندازه کل بدهی مسئول است.

ثبت شرکت در کشور مصر

سوالم اینه که شرکت‌های ثبت شده‌ای هستن که فعال نباشن و بشه کد ثبت اونارو خرید و مشخصات شرکت رو تغییر داد؟ مثلا کد ثبت شرکتی رو خرید که چند سال سابقه‌ی فعالیت داشته ولی الان شرکت فعال نیست. که برخی از آنها در صلاحیت مجمع عادی و برخی از آن ها در صلاحیت مجمع فوق العادع میباشند. گزینه ای مناسب و مورد اطمینان جهت انجام فعالیت مورد نظر امری حساس و مورد اهمیت است. برای انجام فعالیت اقتصادی داشتن دانش بالا از اهمیت زیادی برخوردار است.

ثبت شرکت در کشور ترکیه

علت تقاضای کم برای شرکت های تضامنی وجود موارد محدود در موضوعاتی می باشد که می توان با آن شرکت تضامنی تاسیس کرد. ثبت شرکت چیست؟ چه زمانی و چگونه برای ثبت شرکت اقدام کنیم؟ این سوالات و چالش هایی است که برای بسیاری از مخاطبان ما پیش می آید. حتما حتما این نکات را که با دقت نوشته شده است بخوانید تا با چشمان باز برای تاسیس شرکت خود اقدام کنید.

و در قسمت تعیین بازرس (بازرس اصلی و علی‌البدل) باید مشخص شود. این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد. به شما اطمینان می‌دهیم ما در تمامی ساعات پاسخگوی شما عزیزان هستیم. اهداف و رضایت مندی شرکای شرکت باید در معاملات در نظر گرفته شود. ارائه لیستی که شامل اطلاعات اعضای هیئت مدیره،بازرسان،مدیرعامل و اعضای علی البدل شرکت باشد. اسامی که به سایر برندهای ثبت شده شباهت دارد، قابل ثبت نخواهند بود.