پیگیری درخواست

9- متقاضی نتیجه ثبت موسسه را در قالب روزنامه رسمی ثبت شرکتها و اساسنامه دارای مهر و شماره ثبت در سامانه مراکز بارگذاری می کند. 8- وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به تایید و معرفی به اداره ثبت شرکتهای شهرستان مربوطه اقدام می کند. بعد از پست مدارک پلمپ، ابتدا باید وارد صفحه پیگیری درخواست پلمپ شوید. در صورتی که پست به درستی انجام شده باشد، وضعیت سامانه به “ارسال مدرک‌شده” تغییر پیدا خواهد کرد.

سامانه ثبت شرکتها پیگیری درخواست

در این مواقع، برای رفع نقص پرونده اقدام کرده و مستندات رفع ایراد پرونده را در پاکت و پوشه مخصوص آن قرار دهید و به اداره ثبت شرکتها ارسال نمایید. بعد از تکمیل سامانه و ارسال آنلاین پلمپ دفاتر برای اداره ثبت شرکت ها می بایست اوراق فیزیکی ظرف مدت ۳ روز کاری توسط پست برای آن اداره محترم ارسال گردد. زمان تحویل اوراق توسط پست به اداره ثبت شرکت ها حدوداً ۲ روزکاری (حداکثر) می باشد. شخصی که به عنوان ذی سمت در سامانه معرفی شده است به همراه کپی پیش نویس آگهی و اصل کارت ملی به اداره ثبت شرکتها مراجعه نموده و اصل آگهی را دریافت نماید. گفتنی است که در شرکت‌های تعاونی ممکن است اعضا سرمایه‌های یکسانی نداشته باشند، اما در تصمیم‌گیری‌ها هر یک از آنها یک رای با ارزش برابر دارند.

دفاتر قانونی سفید (تکمیل نشده)، سندی برای عدم فعالیت شما خواهند بود. درصورت عدم ارائه پلمپ دفاتر در پایان سال مالی، جریمه‌های مالیاتی برای شرکت درنظر گرفته خواهد شد. هوشمند شدن در ارائه خدمات، یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهایی‌ست که شهرهای مدرن توانسته است به شهروندان خود ارائه دهد. این عامل موجب می‌شوند، شما نیز به سمت انتخاب هوشمندانه بروید.

در مرحله هفتم؛ می بایست که میزان و نوع سرمایه شرکت مد نظر که شامل سرمایه غیر نقدی و نقدی می باشد را وارد کنید و در نهایت به مرحله بعدی وارد شوید. در مرحله چهارم، لازم است که تمامی مشخصات نماینده قانونی شرکت وارد شود. اخذ شده از این سامانه در زمان مراجعه به ادارات اجرا و ثبتی جهت احراز هویت الزامی می باشد. میخاستم شرکت لوله کشی گاز خانگی و تجاری بزنم از چ شرکتی استفاده کنم و باید از کجاشروع کنم مدارکم تکمیله.

ذیلاَ به شرح چگونگی مراحل ثبت الکترونیکی شرکت ها و موسسات غیرتجاری می پردازیم. سرمایه در شرکت سهامی خاص به سهام تقسیم و مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی آنهاست. سرمایه در شرکت با مسئولیت محدود به سهام یا قطعات سهام تقسیم نمی شوند و شرکا فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات می باشند. در شرکت های سهامی عام کلمه ی « عام» و در شرکت های سهامی خاص کلمه ی « خاص »بلافاصله بعد از اسم و یا قبل ثبت برند تجاری از اسم شرکت اضافه می شود و علت آن هم تشخیص نوع شرکت سهامی برای مراجعه کنندگان است.لذا باید پیش از نام شرکت قید عام یا خاص بعمل آید ،مانند شرکت سهامی خاص تیام کالا. در دنیای امروز جهت پیشگیری از هدررفتن وقت و هزینه متقاضیان محترم ثبت شرکت با راه اندازی پایگاه اینترنتی ثبت شرکت ها دیگر اشخاص به صورت حضوری مراجعه نمی کنند بلکه به صورت غیر حضوری و از شیوه پایگاه اینترنتی امور خود را انجام و پیگیری می کنند.

دفاتر پلمپ و پلمپ دفاتر

اگر شرکت شما شعبه و یا نمایندگی در سایر مناطق دارد بهتر است اطلاعات مربوط به ای شعبه ها را هم بدهید تا از رد دفاتر پلمپ شما جلوگیری شود. نکته ای که از اهمیت زیادی برخوردار است و بهتر شرکت هایی که دارای نمایندگی و یا شعبه هستند بدان توجه کنند. اولین مورد استفاده از دفاتر سال قبل است و اگر چنین خطایی رخ دهد دارایی بلافاصله اقدام دفاتر پلمپ شما را رد می کند و باعث می شود که کلیه زحمات شما به هدر برود. دفتری است که تاجر باید هر سال صورت جامعی از کلیه دارایی منقول و غیرمنقول و دیون و مطالبات سال گذشته خود را به ریز مشخص کرده و در آن دفتر ثبت و امضا نماید و این کار باید تا پانزدهم فروردین سال بعد انجام پذیرد. اگر شرکت در طول فعالیت خود تغییراتی داشته است باید تمامی مدارک تغییرات شرکت کپی گرفته شود.

  • باید ابتدا در هر یک از مناطق آزاد مهم ترین استعداد آن را دریافت و بدنبال درآمدزایی از آن طریق بود.
  • در هنگام انتخاب نام و اسم برای شرکتهای تجاری در انواع مختلف، باید در نظر داشته باشید که قوانین خاصی برای آنها وضع شده است.
  • چنانچه کاربر نیاز به دفاتر خاص داشته باشد، می بایست پس از اتمام مراحل درخواست و تایید نهایی در سامانه به ادارات پست مرکز استان یا شهرستان مراجعه نموده و نسبت به تحویل دفاتر اقدام نماید.
  • با توضیحاتی که دادین به نظر میاد شرکت محدود برای شما مناسب تر هستش برای ثبت این نوع شرکت 2 نفر عضو نیاز دارید که مدت زمانش هم حداکثر 2 هفته کاری زمان می بره.

کاربران توجه داشته باشند که ورود و ارسال اطلاعات پستی الزامی است . در این صفحه می توان سمت اشخاص هیات مدیره که در صفحه قبل اطلاعات آنها وارد شده است مشخص نمود . آن شخص را باید یکبار به عنوان مدیرعامل ثبت کنید و بار دیگر همان شخص را به عنوان نائب رئیس هیئت مدیره ثبت نمایید.

دفاتر فقط زمان رسیدگی مالیاتی تحویل ماموران مالیاتی می شود و صورتمجلس می گردد و در واحد حسابداری شرکت نگهداری می شود. شرکت رو بنده سال 95 ثبت کردم و دفاتر رو هم برای همان سال پلمب کردم ولی تا کنون به دلیل فعال نبودن، متاسفانه به دلیل عدم آشنایی با قوانین، دفاتر رو پلمب نکردم. با توجه به شرایطی که می فرمایید پیشنهاد می کنم فقط گزینه مدیر عامل را انتخاب کنید و بقیه گام ها را ادامه دهید ، کارتون انجام می شود.

» مراحل دادستان شدن

خیلی از مراجعه کننده ها به ما در خصوص قوانین شرکت ها اطلاعات زیادی ندارند. این افراد ترجیه می دهند قبل از شروع کار خود اطلاعاتی در خصوص شرکت داری داشته باشند. البته خوب حق دارند چون بدون اطلاعات ممکن است دچار مشکلات حقوقی و مالیاتی شوند. کافیست تلفن خود را بردارید و از همکاران ما درخواست اعزام کارشناس ثبتی به محل را داشته باشید.

پلمپ دفاتر سال 1400 و 1401

در شرکتهای مسئولیت محدود چیزی به عنوان سهم وجود ندارد و افراد به عنوان شریک شناخته می شوند. هر فرد بر اساس میزان سرمایه خود مسئولیت داشته و بصورت کلی این نوع ثبت شرکت، بسیار محبوب می باشد. جهت هرگونه مشاوره در زمینه مراجعه به سامانه ثبت شرکتها با ماتماسبگیرید. ثبت شرکت بعد از تکمیل سامانه و ارسال آنلاین صورتجلسات برای اداره ثبت شرکت ها می بایست اوراق فیزیکی ظرف مدت ۷ روزکاری توسط پست برای آن اداره محترم ارسال گردد. بعد از رسیدن اوراق به اداره ثبت شرکت ها تقریباً ۱۵ روزکاری بررسی روی پرونده انجام می شود.

برخی شرکتها هستند که اداره ثبت شرکتها از شما برای ثبت مجوز آن کار را درخواست می کنند. 1- اولین نکته ای که باید بسیار به آن توجه داشته باشید انتخاب شریک برای تاسیس شرکتتان می باشد. زیرا طبق قوانین، شما به هیچ وجه نمی توانید ثبت تغییرات تنهایی به تاسیس شرکت بپردازید. بعنوان مثال برای شرکت سهامی خاص به حداقل دو شریک سهامدار و دو عضو غیر سهامدار که مجموعه 5 نفر می شود و ثبت شرکت بامسئولیت محدود به حداقل یک شریک که مجموعا دو نفر خواهید شد نیاز دارید.